Invertas

iC2 – Našumas, kuris atsiperka!

Ne tik patikimas, bet ir kompaktiškas, lankstus ir patogus naudoti

Šis kokybiškas bendrosios paskirties dažnio keitiklis puikiai tinka įvairioms reikmėms. iC2-Micro veikia neprilygstamai patikimai net sudėtingose programose. Tai patogus vartotojui, sutrumpintas funkcionalumas ir lengvas paleidimas – visa tai galingame kompaktiškame pakete.

Kompaktiškesnis, išmanesnis ir galingesnis nei jo pirmtakas, iC2-Micro sukurtas kaip paprastas VLT® Micro Drive FC 51 pakaitalas. Šią patikimą ir patvarią pavarą dar lengviau naudoti ir įdiegti. Galite sumažinti sistemos sudėtingumą ir išlaidas, išlaikydami visą našumą.

Sutaupykite vietos ir optimizuokite variklio pasirinkimą!

1 Pjedestalas, 2 Radiatorius, 3 Jėgos plokštė,

4 DC dangteliai, 5 Droselis, 6 Nuimamas ventiliatorius,

7 RFI plokštė su RFI filtru, 8 Tinklo, variklio ir BR/UDC gnybtai,

9 Relės išėjimas, 10 Korpusas, 11 Valdymo skydelis, 12 RJ45 įvadas

13 I/O ir Modbus terminalai, 14 I/O ir RS485 atsiejimas,

15 Gnybtų dangtelis.

 

Apibendrinimas:

iC2-Micro yra patogus dažnio keitiklis, suteikiantis jums naują būdą optimizuoti efektyvumą ir išlaidas. Dėl savo kompaktiškos konstrukcijos jis taupo vietą skydelyje ir sumažina sistemos sąnaudas. Kadangi jis suderinamas su įvairiomis variklių technologijomis, pvz. kaip indukcinis, IPM ir SPM.

Jus galite laisvai pasirinkti tinkamiausią variklį jūsų programai. Jį lengva paleisti, nes jame yra paleidimo vedliai ir į programą orientuotos parametrų grupės. 

 

Tai kompaktiška pavara, kuri yra patikima ir lanksti, paruošta maitinti jūsų siurblius, ventiliatorius, konvejerius ir maišytuvus, tekstilės mašinas, padėklus ir pakavimo mašinas, susisiekime nedelsiant!